pt. Lip 17th, 2020

Blog zakupowy. Zakupowy haul

Uwielbiasz zakupy? Na naszej stronie znajdziesz poradnik, dzięki któremu podczas zakupów nie dasz się skusić promocjom, na których zwykle kupujemy zbędne rzeczy.

Galeria Łomianki – czemu to dobre miejsce na zakupy?

​Wybór centrów handlowych w Warszawie oraz w jej okolicach jest naprawdę duży. Jednym z nich jest Galeria w Łomiankach, kameralne centrum handlowe, które jednak zdecydowanie wyróżnia się na tle przynajmniej części swojej konkurencji. Czy w obecnych czasach coś takiego jak „kameralne centrum handlowe” naprawdę ma sens i czym Galeria przyciąga do siebie tak wielu klientów?

Sama idea kameralności naprawdę ma sens. Nie każdy lubi duże centra handlowe, zwłaszcza jeżeli nie wykorzystuje tego, co one oferują – często to tak naprawdę po prostu duża ilość sklepów czy punktów usługowych, których po prostu nie odwiedzamy, przez co przemieszczanie się pomiędzy tymi, które interesują nas faktycznie, jest dłuższe, trudniejsze i bardziej męczące. Z tego powodu wielu klientów docenia fakt, że w Galerii Łomianki znajdują oni to, czego faktycznie potrzebują, a same zakupy są dla nich miejscem naprawdę wygodnym.

W Łomiankach czuć również to, że centrum handlowe otwarte jest na potrzeby lokalnej społeczności. Wydzieliło nawet dwa specjalne miejsce, które oddało im zupełnie za darmo. Jednym z nich jest Współpracownia – to darmowa przestrzeń coworkingowa, gdzie miejsce dla siebie znajdują freelancerzy, przedsiębiorcy, studenci czy osoby pracujące zdalnie. Drugą jest Współdzielnia – tutaj odbywają się warsztaty, szkolenia czy inne eventy organizowane przez lokalną społeczność. Całość znów udostępniana jest zupełnie za darmo a w ramach Współdzieli działa nie tylko punkt wymiany książek, ale również Punkt Adopcji Roślin – można tutaj albo zostawić rośliny, których już nie potrzebujemy (lub nie możemy dalej ich posiadać) lub wybrać jedną z roślin, którą zostawili inni.

Galeria Łomianki jest również miejscem, które jest bardzo przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na początku czeka na nas wiele udogodnień, należą do nich specjalne miejsca parkingowe przeznaczone dla rodzin z dziećmi oraz kobiet w ciąży, rodzice mogą korzystać również z pokoju rodzica i dziecka (w tej komfortowej przestrzeni można nie tylko przewinąć, ale również nakarmić dziecko), nie brakuje również specjalnych wózków na zakupy, w których mogą poruszać się najmłodsi – to dla nich prawdziwa frajda, dla rodziców natomiast atrakcja, która sprawia, że zakupy z dziećmi są po prostu znacznie prostsze.

Na miejscu nie brakuje również sklepów dla dzieci. Znajdziemy tutaj takie salony, jak Reporter Young, Tape à l’oeil czy sklep Smyk. Dodatkowo, na rodziców i dzieci czeka nie tylko ogromna wewnętrzna przestrzeń do zabawy, ale również zewnętrzny plac zabaw. Nie można zapomnieć też o tak lubianej przez najmłodszych sali zabaw Fiku-Miku. Jeżeli tylko będziemy chcieli, w Galerii Łomianki zajdziemy również wygodną przestrzeń, gdzie rodziny z dziećmi po prostu mogą odpocząć podczas zakupów.

W centrum handlowym w Łomiankach czeka na nas również naprawdę wiele innych udogodnień, które sprawiają, że miejsce to jest naprawdę przyjazne dla wszystkich, którzy je odwiedzają. Podstawa to oczywiście liczne bankomaty a dla tych, którzy nie zbiorą ze sobą swoich power banków, czeka dostęp do wygodnych ładowarek. Na miejscu naładować będziemy mogli również nasz samochód elektryczny! Dodatkowo, warto zdawać sobie sprawę z obecności parkingu dla rowerów czy stacji, w której nasz rower będziemy mogli wygodnie i szybko naprawić, jeżeli tylko pojawi się taka potrzeba. WiFi to standard, lecz warto o nim wspomnieć, natomiast dla wielu mieszkańców Łomianek kluczowy jest fakt, że w Galerii czeka na nas również Paczkomat, dzięki czemu odbieranie paczek o niemal dowolnej porze będzie po prostu możliwe, a to wszystko – jeżeli tylko chcemy – w drodze powrotnej po zakupach.

Sama Galeria działa również w naprawdę wygodnych dla wielu godzinach, od poniedziałku aż do soboty od godz. 9:00 – 21:00, natomiast w niedziele (jeżeli jest to niedziela handlowa) od 9:30 do 20.00.

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o butikach naprawdę wielu lubianych i znanych marek modowych, które na ans czekają – jest ich kilkadziesiąt! Ciężko będzie wymienić nam wszystkie z nich, dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z ich pełną listą dostępną pod adresem http://galerialomianki.pl/sklepy/.

Nie brakuje również innych punktów usługowych. Na miejscu czeka też apteka czy wiele miejsc, gdzie będziemy mogli kupić znakomite kosmetyki czy perfumy, w tym Hebe czy Sephora. Canal+, liczne cukiernie oraz kawiarnie, nie wspominając o znanych i lubianych restauracjach, w tym też tych typu fast food. Punkt Lotto, oddziały banków, pralnia czy w końcu tak lubiany sklep, jak Flying Tiger. Na ofertę Galerii naprawdę nie sposób narzekać – jest ona naprawdę rozbudowana i kompletna, zwłaszcza biorąc pod uwagę wspomnianą już kameralność tego miejsca – podkreśla to i docenia naprawdę wielu klientów, którzy regularnie odwiedzają właśnie Galerię Łomianki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *