28 października 2021

Blog zakupowy. Zakupowy haul

Uwielbiasz zakupy? Na naszej stronie znajdziesz poradnik, dzięki któremu podczas zakupów nie dasz się skusić promocjom, na których zwykle kupujemy zbędne rzeczy.

Idziemy na zakupy cz.1 – które sklepy wybierać?

Niemal każdy z nas lubi robić zakupy, a gdy mamy na ten cel więcej pieniędzy, to podchodzimy do zakupów jeszcze chętniej. Polskie sklepy stacjonarne (bo dziś o nich mowa) wbrew pozorom to dobre miejsce na tani shopping. Niektórzy twierdzą, że w sieci można kupować taniej, dlatego dziś podpowiemy Wam jak szukać sklepów, aby były nie tylko tanie, lecz również rzetelne i uczciwe.

Unikaj galerii handlowych

Tanie sklepy zazwyczaj nie są usytuowane w dużych galeriach handlowych. Powodem tego stanu rzeczy jest koszt czynszu, jaki sklep musi ponieść (około 5000 zł). W galeriach znajdziemy więc tylko topowe marki, a te z uwagi na prestiż na pewno nie pozwolą nam na tanie zakupy.

Szukaj sklepów, a nie marek

Chcąc kupować tanio nie powinno się szukać wszędzie reklamowanych marek. Jak już wspomnieliśmy – sporo zarabiają na swoim prestiżu, a podobne produkty można znaleźć w mniej znanych punktach, gdzie będą o wiele tańsze! Co więcej – niewielkie, często młode sklepy będą o wiele rzetelniejsze, bo będzie im zależało na utrzymaniu klienta. W związku z tym kupowanie tanie oznacza szukanie punktów, których do tej pory nie znaliśmy.

A Wy? W jaki sposób szukacie sklepów tanich, rzetelnych i uczciwych? Wybieracie znane marki, a może skupiacie się na firmach, których nie znacie? Piszcie pod tematem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *