• Lata doświadczeń w handlu
  • kontakt@targioutsourcingu.pl

Idziemy na zakupy cz.1 - które sklepy wybierać?

Idziemy na zakupy cz.1 - które sklepy wybierać?

Niemal każdy z nas lubi robić zakupy, a gdy mamy na ten cel więcej pieniędzy, to podchodzimy do zakupów jeszcze chętniej. Polskie sklepy stacjonarne (bo dziś o nich mowa) wbrew pozorom to dobre miejsce na tani shopping. Niektórzy twierdzą, że w sieci można kupować taniej, dlatego dziś podpowiemy Wam jak szukać sklepów, aby były nie tylko tanie, lecz również rzetelne i uczciwe.

Unikaj galerii handlowych

Tanie sklepy zazwyczaj nie są usytuowane w dużych galeriach handlowych. Powodem tego stanu rzeczy jest koszt czynszu, jaki sklep musi ponieść (około 5000 zł). W galeriach znajdziemy więc tylko topowe marki, a te z uwagi na prestiż na pewno nie pozwolą nam na tanie zakupy.

Szukaj sklepów, a nie marek

Chcąc kupować tanio nie powinno się szukać wszędzie reklamowanych marek. Jak już wspomnieliśmy - sporo zarabiają na swoim prestiżu, a podobne produkty można znaleźć w mniej znanych punktach, gdzie będą o wiele tańsze! Co więcej - niewielkie, często młode sklepy będą o wiele rzetelniejsze, bo będzie im zależało na utrzymaniu klienta. W związku z tym kupowanie tanie oznacza szukanie punktów, których do tej pory nie znaliśmy.

A Wy? W jaki sposób szukacie sklepów tanich, rzetelnych i uczciwych? Wybieracie znane marki, a może skupiacie się na firmach, których nie znacie? Piszcie pod tematem!

 

Udostępnij:

Zobacz